Aktualności

Tarcza Finansowa PFR 2.0

dodano: 2021-01-16
Klienci Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach mogą już składać wnioski o subwencję w ramach Tarczy Finansowej 2.0 Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach rozpoczął w dniu 15 stycznia... więcej»

Stanowisko banków w związku z reaktywacją wytycznych EBA – jednolite zasady oferowania dalszych narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego

dodano: 2021-01-11
Utrzymująca się pandemia koronawirusa dotyka nie tylko Polskę, ale większość krajów europejskich. Europejski Urząd ds. Nadzoru Bankowego (EBA) reaktywował wytyczne dotyczące pomocy dla klientów przy... więcej»

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

dodano: 2020-12-29
Dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony rok. Za zaufanie. Za to, że każdego dnia możemy dbać o Was i o Wasze finanse. Życzymy dużo zdrowia, spokoju i szczęścia na następne 365 dni!... więcej»

KOMUNIKAT dotyczący zmian sposobu płatności kartą debetową w internecie od 31.10.2020r.

dodano: 2020-10-23
Szanowni Państwo, dostępna jest już aktywacja usługi 3D Secure w aplikacji zrzeszeniowej SGB Mobile dla kart debetowych (w tym do kont walutowych) klientów indywidualnych. Warto... więcej»

Kredyt EKO!

dodano: 2020-10-16
Planujesz zakup nowego sprzętu AGD? A może myślisz o instalacji paneli słonecznych? Bądź EKO i skorzystaj z naszego Kredytu EKO! Dzięki naszemu kredytowi możesz sfinansować inwestycje... więcej»

Potwierdź swoją tożsamość online ze Spółdzielczym Bankiem Ludowym w Skalmierzycach

dodano: 2020-09-18
SGB ID to bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID umożliwia bezpieczną weryfikację... więcej»

SGB Mobile

dodano: 2020-08-06
Sprawdź co potrafi nowa aplikacja SGB Mobile! Pobierz SGB Mobile i miej bank w zasięgu ręki! Dostęp do rachunku kiedy chcesz W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla... więcej»

Zawiadomienie

dodano: 2020-08-02
Zarząd Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach działając na podstawie § 15 ust. 6 Statutu Banku zawiadamia, że na dzień 21 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00 w lokalu restauracji „Nastrojowa” w... więcej»

Kredyt Wakacyjny

dodano: 2020-07-28
Jeśli brakuje Ci gotówki na duże zakupy, niespodziewane wydatki lub podróż marzeń, skorzystaj z wyjątkowej oferty kredytu okazjonalnego – Kredyt Wakacyjny w Spółdzielczym Banku Ludowym w... więcej»

Złóż wniosek o 300+ w naszej bankowości internetowej

dodano: 2020-07-13
Od 1 lipca można składać wniosek o świadczenie z programu Dobry Start na okres 2020/2021. Czy wiesz, że złożysz go szybko i wygodnie, nie wychodząc z domu, za pomocą naszej bankowości internetowej... więcej»

Funkcja zaufanego urządzenia w bankowości elektronicznej

dodano: 2020-06-20
Informujemy o wdrożeniu możliwości zdefiniowania zaufanego urządzenia w bankowości elektronicznej eBankNet Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach. Funkcjonalność ta pozwala na uproszczenie... więcej»

Wakacje

dodano: 2020-05-25
Każdy dzień jest dobry na to, aby przypomnieć jak mocno Ją kochasz, jak bardzo jesteś Jej wdzięczny… zwłaszcza dzisiaj !!! Mamy, jesteście wspaniałe! Wszystkiego, co najlepsze od Banków... więcej»

​Wypłaty gotówki za pomocą kodu blik w bankomatach Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach

dodano: 2020-05-03
Wdrożyliśmy nową funkcjonalność!!! Od dzisiaj możesz szybko i wygodnie wypłacić gotówkę za pomocą kodu BLIK w bankomatach Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach. Wystarczy kilka kroków... więcej»

​MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA PRZELEWU PODATKOWEGO Z POZIOMU PORTALU „TWÓJ E-PIT”

dodano: 2020-05-03
MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA PRZELEWU PODATKOWEGO Z POZIOMU PORTALU „TWÓJ E-PIT” Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach uruchomił możliwość opłacenia podatków za pomocą systemu szybkich płatności... więcej»

Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach obsłuży Tarczę Finansową dla przedsiębiorców!

dodano: 2020-04-29
Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach obsłuży Tarczę Finansową dla przedsiębiorców! Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach obsłuży mikro oraz małe i średnie przedsiębiorstwa w... więcej»

Zawieszenie rat kapitałowych dla Klientów banku

dodano: 2020-04-03
Szanowni Klienci, W trosce o Państwa bezpieczeństwo i spokój finansowy Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach wprowadził specjalną procedurę na czas nadzwyczajnych okoliczności związanych z... więcej»

Płać bezdotykowo. Nie kuś koronawirusa

dodano: 2020-03-17
Czy w czasach koronawirusa warto mieć gotówkę?Banknoty i monety mogą być nośnikiem wirusów i bakterii, które, wg dostępnej wiedzy, mogą na nich przetrwać nawet 3 dni. Roztropność w... więcej»

Komunikat dla Klientów !

dodano: 2020-03-12
Odłóżmy gotówkę, korzystajmy z płatności mobilnych! W związku z zagrożeniem związanym z korona wirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do... więcej»

Dzień Kobiet

dodano: 2020-03-05
Mamy tu…Wspaniałe Kobiety! Wszystkim Paniom w dniu ich święta składamy serdeczne życzenia! Pomyślności, miłości, spełnienia marzeń i życzliwych ludzi dookoła. Bądźcie wiosenne przez... więcej»

Rusza kampania promująca płatności mobilne „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też”

dodano: 2019-10-23
„Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych. 30- i 15-sekundowe spoty oraz... więcej»

PSD2

dodano: 2019-09-11
Szanowni Państwo Mając na celu wsparcie rozwoju innowacyjnych usług i produktów finansowych, a jednocześnie wypełniając obowiązek dyrektywy PSD2 w zakresie udostępnienia podmiotom trzecim... więcej»

Komunikat dla Klientów w sprawie brexitu

dodano: 2019-02-26
W dniu 29 marca 2017 r. Wielka Brytania ogłosiła zamiar wystąpienia z Unii Europejskiej (UE). Może to w istotny sposób wpłynąć na status i sytuację prawną obywateli, przedsiębiorstw i organów... więcej»

Wygodne Konto dla klientow ZUS

dodano: 2017-11-21
Zgodnie z Porozumieniem o współpracy miedzy ZUS, SGB-Bankiem SA, BPS SA i KZBS, dnia 13 listopada 2017 r., w Oddziałach SGB-Banku i wybranych Bankach Spółdzielczych została udostępniona oferta... więcej»

Przekazy pieniężne Western Union

dodano: 2016-01-07
Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach rozszerzył swoją ofertę o realizację międzynarodowych i krajowych przekazów pieniężnych poprzez firmę WESTERN UNION. Western Union umożliwia realizację... więcej»