Aktualności

Ważna informacja dla Beneficjentów Programu Tarcza Finansowa PFR

dodano: 2020-11-06
Szanowni Państwo – Beneficjenci Programu Tarcza Finansowa PFR, zgodnie z Umową Subwencji i Regulaminem Programu PFR przypominamy o obowiązku przedstawienia przez Państwa w Banku dokumentów... więcej»

KOMUNIKAT dotyczący zmian sposobu płatności kartą debetową w internecie od 31.10.2020r.

dodano: 2020-10-23
Szanowni Państwo, dostępna jest już aktywacja usługi 3D Secure w aplikacji zrzeszeniowej SGB Mobile dla kart debetowych (w tym do kont walutowych) klientów indywidualnych. Warto... więcej»

Kredyt EKO!

dodano: 2020-10-16
Planujesz zakup nowego sprzętu AGD? A może myślisz o instalacji paneli słonecznych? Bądź EKO i skorzystaj z naszego Kredytu EKO! Dzięki naszemu kredytowi możesz sfinansować inwestycje... więcej»

Potwierdź swoją tożsamość online ze Spółdzielczym Bankiem Ludowym w Skalmierzycach

dodano: 2020-09-18
SGB ID to bezpieczne narzędzie służące potwierdzaniu tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID umożliwia bezpieczną weryfikację... więcej»

SGB Mobile

dodano: 2020-08-06
Sprawdź co potrafi nowa aplikacja SGB Mobile! Pobierz SGB Mobile i miej bank w zasięgu ręki! Dostęp do rachunku kiedy chcesz W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla... więcej»

Zawiadomienie

dodano: 2020-08-02
Zarząd Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach działając na podstawie § 15 ust. 6 Statutu Banku zawiadamia, że na dzień 21 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00 w lokalu restauracji „Nastrojowa” w... więcej»

Kredyt Wakacyjny

dodano: 2020-07-28
Jeśli brakuje Ci gotówki na duże zakupy, niespodziewane wydatki lub podróż marzeń, skorzystaj z wyjątkowej oferty kredytu okazjonalnego – Kredyt Wakacyjny w Spółdzielczym Banku Ludowym w... więcej»

Złóż wniosek o 300+ w naszej bankowości internetowej

dodano: 2020-07-13
Od 1 lipca można składać wniosek o świadczenie z programu Dobry Start na okres 2020/2021. Czy wiesz, że złożysz go szybko i wygodnie, nie wychodząc z domu, za pomocą naszej bankowości internetowej... więcej»

Funkcja zaufanego urządzenia w bankowości elektronicznej

dodano: 2020-06-20
Informujemy o wdrożeniu możliwości zdefiniowania zaufanego urządzenia w bankowości elektronicznej eBankNet Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach. Funkcjonalność ta pozwala na uproszczenie... więcej»

Wakacje

dodano: 2020-05-25
Każdy dzień jest dobry na to, aby przypomnieć jak mocno Ją kochasz, jak bardzo jesteś Jej wdzięczny… zwłaszcza dzisiaj !!! Mamy, jesteście wspaniałe! Wszystkiego, co najlepsze od Banków... więcej»

​Wypłaty gotówki za pomocą kodu blik w bankomatach Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach

dodano: 2020-05-03
Wdrożyliśmy nową funkcjonalność!!! Od dzisiaj możesz szybko i wygodnie wypłacić gotówkę za pomocą kodu BLIK w bankomatach Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach. Wystarczy kilka kroków... więcej»

​MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA PRZELEWU PODATKOWEGO Z POZIOMU PORTALU „TWÓJ E-PIT”

dodano: 2020-05-03
MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA PRZELEWU PODATKOWEGO Z POZIOMU PORTALU „TWÓJ E-PIT” Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach uruchomił możliwość opłacenia podatków za pomocą systemu szybkich płatności... więcej»

Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach obsłuży Tarczę Finansową dla przedsiębiorców!

dodano: 2020-04-29
Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach obsłuży Tarczę Finansową dla przedsiębiorców! Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach obsłuży mikro oraz małe i średnie przedsiębiorstwa w... więcej»

Zawieszenie rat kapitałowych dla Klientów banku

dodano: 2020-04-03
Szanowni Klienci, W trosce o Państwa bezpieczeństwo i spokój finansowy Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach wprowadził specjalną procedurę na czas nadzwyczajnych okoliczności związanych z... więcej»

Płać bezdotykowo. Nie kuś koronawirusa

dodano: 2020-03-17
Czy w czasach koronawirusa warto mieć gotówkę?Banknoty i monety mogą być nośnikiem wirusów i bakterii, które, wg dostępnej wiedzy, mogą na nich przetrwać nawet 3 dni. Roztropność w... więcej»

Komunikat dla Klientów !

dodano: 2020-03-12
Odłóżmy gotówkę, korzystajmy z płatności mobilnych! W związku z zagrożeniem związanym z korona wirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do... więcej»

Dzień Kobiet

dodano: 2020-03-05
Mamy tu…Wspaniałe Kobiety! Wszystkim Paniom w dniu ich święta składamy serdeczne życzenia! Pomyślności, miłości, spełnienia marzeń i życzliwych ludzi dookoła. Bądźcie wiosenne przez... więcej»

Ostatki

dodano: 2020-02-21
To już ostatnie dni karnawału! Jak planujecie je spędzić? A na ostatki w Waszym portfelu mamy… dobry kredyt! Zapraszamy do naszych placówek!!!... więcej»

Tłusty czwartek

dodano: 2020-02-19
Dziś najsłodszy dzień w roku, wpisany w polską tradycję, którego symbolem stały się pączki! Zapomnij o kaloriach… i o portfelu, bo za wszystkie pączki zapłacisz mobilnie: telefonem lub... więcej»

Dzień Pozytywnego Myślenia

dodano: 2020-02-02
Powoli, powolutkuuu wszystko budzi się do życia, zwiastując kolejną porę roku. Z każdym dniem jest trochę cieplej i trochę jaśniej...idzie wiosna! To idealny pretekst, aby zacząć MYŚLEĆ... więcej»

Lokata SGB Zima 2020

dodano: 2020-01-14
- Jak wygrać? - Założ lokatę w wybranej placówce Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach biorącej udział w promocji. Każda lokata, założona na kwotę minimum 500 złotych, zwiększa... więcej»

Rusza kampania promująca płatności mobilne „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też”

dodano: 2019-10-23
„Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych. 30- i 15-sekundowe spoty oraz... więcej»

PSD2

dodano: 2019-09-11
Szanowni Państwo Mając na celu wsparcie rozwoju innowacyjnych usług i produktów finansowych, a jednocześnie wypełniając obowiązek dyrektywy PSD2 w zakresie udostępnienia podmiotom trzecim... więcej»

Komunikat dla Klientów w sprawie brexitu

dodano: 2019-02-26
W dniu 29 marca 2017 r. Wielka Brytania ogłosiła zamiar wystąpienia z Unii Europejskiej (UE). Może to w istotny sposób wpłynąć na status i sytuację prawną obywateli, przedsiębiorstw i organów... więcej»

Wygodne Konto dla klientow ZUS

dodano: 2017-11-21
Zgodnie z Porozumieniem o współpracy miedzy ZUS, SGB-Bankiem SA, BPS SA i KZBS, dnia 13 listopada 2017 r., w Oddziałach SGB-Banku i wybranych Bankach Spółdzielczych została udostępniona oferta... więcej»

Przekazy pieniężne Western Union

dodano: 2016-01-07
Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach rozszerzył swoją ofertę o realizację międzynarodowych i krajowych przekazów pieniężnych poprzez firmę WESTERN UNION. Western Union umożliwia realizację... więcej»