Komunikat techniczny dotyczący bankowości elektronicznej

dodano: 2024-01-18

Szanowny Kliencie,

Z przyjemnością informujemy, że zamierzamy wprowadzić nowe metody szyfrowania danych w naszych systemach bankowości elektronicznej. Dzięki temu Twoje dane będą jeszcze lepiej chronione przed nieuprawnionym dostępem i modyfikacją.

Nowe metody szyfrowania wymagają jednak, abyś korzystał z aktualnych i bezpiecznych systemów operacyjnych i przeglądarek internetowych. Niestety, niektóre starsze wersje systemów operacyjnych np. Windows 7, Windows 8 i przeglądarek internetowych np. (Internet Explorer, przestarzałe wersje Firefox, Chrome, itp.) po 24 stycznia 2024r. nie będą już wspierane przez nasze systemy, gdyż nie zapewniają one odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Jeśli używasz jednego z powyższych systemów operacyjnych lub przestarzałych wersji przeglądarek, nie będziesz mógł się zalogować do naszych systemów bankowości elektronicznej

Zalecamy, abyś zaktualizował swój system operacyjny i przeglądarkę internetową do najnowszej dostępnej wersji. Możesz to zrobić poprzez automatyczne aktualizacje lub pobierając odpowiednie pliki ze stron producentów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 627621266 lub napisz do nas na adres email: sbl.skalmierzyce@post.pl. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w rozwiązaniu problemów.

Dziękujemy za zaufanie i korzystanie z naszych usług.