Ubezpieczenia

dodano: 2020-01-01

Ubezpieczenia

Concordia Ubezpieczenia od ponad 20 lat dba o kompleksową ochronę ubezpieczeniową osób prywatnych i firm. W jej portfolio znajdują się produkty stworzone z myślą o rolnikach, klientach indywidualnych, przedsiębiorcach i kredytobiorcach. Należy do wiodących graczy na rynku w segmencie ubezpieczeń rolnych.

Celem Concordii jest tworzenie produktów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb banków i ich klientów, a także kreowanie nowych rozwiązań we współpracy z bankami. Concordia od momentu powstania realizuje swoją misję i doskonali swoje usługi tak, aby w pełni dostosować je do zmieniających się potrzeb klientów banków. Przez lata doświadczeń w Concordii wyszkolono kadrę i stworzono narzędzia, co zaowocowało dynamicznym rozwojem i bardzo dobrymi relacjami. Potwierdzeniem jest zaufanie 370 obecnie współpracujących z Concordią banków oraz pełna paleta produktowa, w skład której wchodzą ubezpieczenia: na życie i osobowe, majątkowe, rolne i finansowe.

Oprócz wysokiej jakości oferty ubezpieczeniowej, czynnikami wyróżniającymi Concordię są m.in.:

  • strategia nakierowana na realizację potrzeb klienta,
  • 20-letnie doświadczenie we współpracy z bankami i tworzenie dedykowanych rozwiązań bancassurance,
  • eksperckość w przygotowaniu produktów ubezpieczeniowych dla klienta agro,
  • otwarta infrastruktura IT gotowa na wdrażanie innowacyjnych projektów,
  • dobre opinie klientów i sprawna likwidacja szkód.

Inicjatorem powstania Concordii była grupa banków spółdzielczych, która w 1997 roku podjęła wizjonerską decyzję o stworzeniu zakładu ubezpieczeń prezentującego ofertę mogącą spełniać potrzeby ubezpieczeniowe banków i ich klientów.

W 2018 roku Concordia dołączyła do Grupy Generali, dzięki czemu klienci banków zyskali dostęp do pełnego potencjału Grupy Generali, bazującego na najlepszych rozwiązaniach wypracowanych zarówno przez Generali, jak i Concordię. Grupa Generali jest niezależną, włoską Grupą, o silnej pozycji międzynarodowej. Założona w 1831 roku, Grupa Generali działa w 50 krajach, zatrudnia niemal 71 000 pracowników na świecie i obsługuje 57 milionów klientów. W 2017 roku przypis składki Grupy przekroczył 68 miliardów euro. W Polsce Generali działa od 1998 roku i zatrudnia lokalnie 1300 pracowników. Oferuje ubezpieczenia majątkowe i osobowe klientom indywidualnym oraz korporacyjnym, a także ubezpieczenia na życie, prowadzi także działalność w segmencie funduszy emerytalnych. Generali zajmuje 7 pozycję na rynku polskim ze składką przypisaną brutto 550 mln euro w 2017 r.

Dowiedz się więcej www.concordiaubezpieczenia.p