Aktualności

dodano: 2019-01-14

Lokata promocyjna SGB Zima 2019

Ruszaj w nowy rok za kierownicą nowego Opla MOKKA X!

Załóż 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w loterii i wygraj samochód Opel MOKKA X! W Spółdzielczym Banku Ludowym w Skalmierzycach rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych, tym razem pod hasłem Ruszaj w nowy rok za kierownicą nowego Opla Mokka X. Uczestnicy promocji mogą nie tylko pomnożyć zysk z oprocentowania, ale również zyskać szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

W loterii wezmą udział lokaty 6-miesięczne określone w regulaminie, na których w okresie od 7 stycznia do 29 marca 2019 r. zostanie ulokowane minimum 500 złotych. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk.

Główna nagroda w loterii to samochód Opel MOKKA X.

Do wygrania są również:

- 50-calowe telewizory Samsung,
- wodne odkurzacze bezprzewodowe Bissell Crosswave,
- czytniki e-book inkBOOK Lumos
- opiekacze do kanapek Russell Hobbs Cook@Home.

Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy udać się placówek Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach we wskazanym okresie i dopełnić wymaganych formalności.

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie "Lokata SGB (Zima 2019)" jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 07.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Regulamin promocji - Lokata Zima 2019

 Wyszukiwarka
Newsletter
Chcesz być informowany o promocjach i nowościach? Wpisz swój email.
Kurs walut
Waluta Kurs śr. NBP
EUR
4,3543
USD
3,9281
GBP
4,7713
CHF
4,0093
ilość wizyt: 0001308
© Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach
realizacja: Intelis Media 2010