Aktualności

dodano: 2018-10-02

Lokata promocyjna SGB Jesień 2018

Zysk i nagrody idą w parze

Załóż 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w loterii i wygraj samochód Kia STONIC! W Spółdzielczym Banku Ludowym w Skalmierzycach rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych, tym razem pod hasłem Zysk i nagrody idą w parze. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. W loterii wezmą udział lokaty 6-miesięczne określone w regulaminie, na których w okresie od 1 października do 21 grudnia 2018 r. zostanie ulokowane minimum 500 złotych. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk.

Główna nagroda w loterii to samochód Kia STONIC.

Do zdobycia są też:
- Stacja pary Philips PerfectCare Elite,
- Zestaw kina domowego Panasonic SC-BTT,
- Mop parowy 2.0 Vileda Steam,
- Ekspres kapsułkowy Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo

Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy udać się placówek Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach we wskazanym okresie i dopełnić wymaganych formalności.

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie "Lokata SGB (Jesień 2018)" jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 01.10.2018 r. do 21.12.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Regulamin promocji - Lokata Jesien 2018Wyszukiwarka
Newsletter
Chcesz być informowany o promocjach i nowościach? Wpisz swój email.
Kurs walut
Waluta Kurs śr. NBP
EUR
4,3021
USD
3,8095
GBP
4,7940
CHF
3,8202
ilość wizyt: 00093
© Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach
realizacja: Intelis Media 2010